UZMANĪBU!

Cien. SIA"Marlen Style" klient! Informējam, kā skolas formas apģērbu izsniegšana kāvējas līdz š.g.15.oktobrim. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar cieņu, SIA"Marlen Style" administrācija.

Informējam, kā sākot ar 2016.gada 01. jūlijam visiem pasūtījumiem  tiek piemērots uzcenojums 20% apmērā.

Cenas aprēķins veidojas:  līguma vairumtirdzniecības cena + 20%.

Ar cieņu, SIA"Marlen Style" administrācija.

 Veikala darba laiks:

P.-Piekt.: 10.00 - 19.00

S.-Sv.: slēgts

 Aicinam Jūs noformēt pasūtījumus elektroniski, aizpildot mūsu mājas lapas sadaļā "skolas un pasūtījumu veidlapas" izvietotu Vienošanās veidlapas paraugu un atzīmējot dotajā tabulā izvēleto izstrādājuma nosaukumu, izmēru, krāsu un skaitu, un nosūtot mums pa e-pastu: info@marlen.lv

Ar cieņu, Marlen style administrācija!

Mūsu devīze: APĢĒRBSIM MŪSU NĀKOTNI !

Bērni ir mūsu nākotne

No tā, kā mēs savus bērnus apģērbsim skolai un iemācīsim saudzēt un uzturēt kārtībā savu skolas formas apģērbu, ir atkarīga bērna attieksme pret lietām, kas nākotnē noteikti ietekmēs viņu turpmāko karjeru. Jebkurā prestižā uzņēmumā ir pieņemts savs dress-kods, lietišķā-karjeras apģērba stils. Liela nozīme karjeras veicināšanā ir tam, kā cilvēks izskatās, viņa stils un kā viņš apģērbts. Skolas formas apģērbs, sākot no pirmās klases, ir mūsu bērna panākumu ķīla. Tādēļ mēs pamatoti uzskatām, ka vecākiem ir vērts rast ieguldījumu sava bērna skolas formas apģērbā, lai viņu jau no skolas sola gatavotu nākamajai karjerai.

Ieskats vēsturē

SIA "Marlen Style" tika dibināts 2007. gadā, kā neliels šūšanas atelje, kas nodarbojās ar individuālu šūšanas pakalpojumu sniegšanu. 2010 gadā, gatavojot bērnu pirmajai skolas dienai pirmajā klasē, radās ideja par skolas formas modeļa izstrādi. Tā radās pirmie skolas formu modeļu paraugi, kurus ievēroja Skolas pārstāvis. Pēc viņa iniciatīvas paraugi tika demonstrēti Skolas vadības un vecāku komitejas pārstāvjiem, kuri  izvēlējās modeļus un apstiprināja skolas formas apģērbu ieviešanu Skolā, kas bija jauna biznesa pirmsākums.

Skolas formas apģērbu ieviešana

Uzņēmumā tika uzsākta skolas formu ražošana un piegāde Latvijas skolām. Piecu gadu laikā pakāpeniski iegādājoties jaunas iekārtas un pārejot uz plašākām telpām, tika palielināti ražošanas apjomi un noslēgti Vienošanās līgumi par skolas formas apģērbu piegādi ar dažādu skolu audzēkņu vecākiem. Katrā no izglītības iestādēm tika veikta apģērbu modeļu prezentācija Skolas vecāku padomei un skolas vadībai. Pēc balsošanas rezultātiem tiek apstiprināti izvēlētie modeļi, audumi, krāsas, logo un apģērbu cenas. Jāpiebilst, ka Vienošanās tiek noslēgtas individuāli ar katru no vecākiem. Skolas vadības uzdevums ir sekot, lai visi skolēni mācību iestādē valkātu Skolas “Iekšējās kārtības noteikumos” noteikto un Vecāku padomes apstiprināto Lietišķo apģērbu, respektīvi – Skolas formas apģērbu.

Attīstība

2014. gada rudenī tika veikta uzņēmuma reorganizācija un uzņēmums pārcēlās uz jaunām telpām Miera ielā 41, Rīgā. Veikala telpās tika izvietota šūšanas darbnīca un skolas formu veikals - studija. Veikalā var iegādāties skolas formas, kā arī visu gadu nopirkt izstrādājumus no skolas formas apģērba sortimenta, ieskaitot aksesuārus. Veikalā var iepazīties ar jauniem skolas apģērbu modeļiem un pasūtīt arī individuālu apģērbu jebkuram skolēnam. Palielinot sortimentu veikalā būs nopērkams jebkurš apģērba elements, kurš nepieciešams skolēnam, tai skaitā kvalitatīvas, licenzētas ortopēdiskās mugursomas. Mūsu mērķis ir atvieglot vecāku izvēli un dot iespēju vienā vietā iegādāties visu, kas nepieciešams, lai apģērbtu savu bērnu, gan skolai, gan ikdienai un svētkiem. Piedāvātie apģērbi ir augstas kvalitātes, kas izgatavoti no kvalitatīviem, bērniem draudzīgiem - ekoloģiskiem materiāliem. Pēc piecu gadu pieredzes ir pieradīts, ka pie pareizas izmēra un modeļa izvēles, skolas formas apģērbs kalpo divus gadus. Tas pilnībā kompensē iegādei iztērētos līdzekļus, salīdzinot ar lētākiem apšaubāmas kvalitātes apģērbiem, kuri neiztur pat vienu mācību gadu. Sortimentā ir pieejams viss, sākot no zeķēm un zeķbiksēm, beidzot ar virsdrēbēm un skolas somām. Veikalā ir organizēta skolas formas apģērbu pasūtīšana un saņemšana, nodrošinot speciālista konsultācijas, piemērīšanu un vajadzīgā izmēra apmaiņu.

SIA "Marlen Style" turpina strādāt, lai uzlabotu piedāvāto izstrādājumu kvalitāti, pielietojot tikai bērnam draudzīgus-ekoloģiskus materiālus.

Mūsu mērķis ir aktīvi piedalīties skolas formu popularizācijā un ieviešanā visās Latvijas izglītības iestādes.

Kontakti:

  • Miera iela 41, Rīga, Latvija, LV-1013
  • Ofiss-veikals: +371 20 024 741
  • Skolas formu projekta vadītājs: +371 24 429 789
  • Valdes priekšsēdētāja: marlenstyleinfo@gmail.com
  • skolasformas@marlen.lv
  • www.marlenstyle.lv
  • Darba laiks:
  • Pirmd.- Piektd.: 10.00 - 19.00
  • Sestdienās: slēgts

Kontakti

Par skolas formu

Skolas formas apģērbu ieviešana Latvijas skolās

SIA "Marlen Style", 2010 gadā uzsāka sadarbību ar Latvijas skolām par skolas formas apģērbu izgatavošanu un piegādi. Patreiz uzņēmums apkalpo 10 Rīgas skolas. Uzņēmuma mērķis ir aktīvi piedalīties skolas formu popularizācijā un ieviešanā visās Latvijas skolās. Papildus ražošanai mēs organizējām specializētu skolas formu veikalu Miera ielā 41, Rīgā un strādajam pie veikalu tīkla izveidošanas Latvijas lielākajās pilsētās un novados.

Ieskatam

Par skolas formas apģērbiem

Priekšrocība vai ierobežojums?

Savulaik padomju gados skolēnu forma bija nediskutējams jautājums, un neatkarīgi no vecāku rocības vai bērnu vēlmēm skolēnu formas pirka un valkāja katrs skolas bērns. Neatkarības gados, sajūtot brīvības un demokrātijas garšu, sabiedrība atteicās arī no tāda šķietamā ierobežojuma kā skolēnu forma. Tomēr, laikam ritot, kļuvis skaidrs, ka formas tērpam ir arī zināmas priekšrocības un vairums Latvijas skolu pamazām atgriežas pie šī skolēna simbola. Pirms skolas iekšējās kārtības noteikumos skolas formas nosaka kā obligāti valkājamu apģērbu, būtu jāveic skolēnu un vecāku aptauja, lai noskaidrotu tieši iesaistīto personu viedokli.

Likums neparedz obligātas skolēnu formas

Saskaņā ar Izglītības likuma 54.panta 8.punktu izglītojamā pienākums ir atrasties izglītības iestādē iekšējās kārtības noteikumiem atbilstošā apģērbā. Tātad skolai iekšējās kārtības noteikumos ir jānosaka, kādā apģērbā bērniem jānāk uz skolu. Parasti skolas nosaka vispārīgu regulējumu - izglītojamā pienākumu izglītības iestādē ierasties lietišķā, tīrā apģērbā. Saskaņā ar Izglītības likuma 1.panta 4.punktu izglītības process ietver mācību un audzināšanas darbību. Ģērbšanās veida noteikšana ir audzināšanas procesa sastāvdaļa, turklāt lietišķais stils ir vispiemērotākais izglītības iestādes apmeklēšanai, jo sagatavo izglītojamo patstāvīgai dzīvei sabiedrībā. Arī daudzās darbavietās iekšējās darba kārtības noteikumi paredz, ka darbiniekiem jāievēro lietišķais ģērbšanās stils. Ņemot vērā, ka skola drīkst noteikt regulējumu attiecībā uz apģērbu, skolai ir tiesības arī noteikt, ka tajā jāvalkā skolas formas. Spēkā esošie normatīvie akti neparedz skolēnu formas kā obligātas. Lēmumam ieviest skolas formu jābūt brīvprātīgam.

"Izglītojamā pienākums ir atrasties izglītības iestādē iekšējās kārtības noteikumiem atbilstošā apģērbā." Skolai savos iekšējās kārtības noteikumos ir tiesības noteikt, ka skolēniem jānēsā formas tērps, protams, ja par to vispirms ir vienojušās visas ieinteresētās puses – skolas administrācija, pedagogi, vecāku padome, skolēnu dome. Arī vienošanās par formas tērpa modeli, materiālu un krāsām parasti tiek panākta koleģiāli.

Ja vairākums skolēnu un vecāku ir par skolas formas noteikšanu, pārējiem šis vairākuma viedoklis ir jārespektē. Ja skolā pieņemts lēmums par formas tērpu ieviešanu, tas nav pamats jebkādā veidā vērsties pret tiem skolēniem, kuriem formas tērps nav iegādāts. "Vecākiem ir tiesības ierosināt izdarīt grozījumus skolas iekšējās kārtības noteikumos. " Nevar izslēgt gadījumus, kad vecāki ļoti labprāt vēlas sagādāt bērnam skolas formu, taču finansiālu apsvērumu dēļ nevar to atļauties. Saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumu sociālās palīdzības mērķis ir sniegt materiālu atbalstu krīzes situācijā nonākušām trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, lai apmierinātu to pamatvajadzības (ēdiens, apģērbs, mājoklis, veselības aprūpe, obligātā izglītība). Tātad arī pašvaldības sociālajā dienestā var interesēties par palīdzības iespējām maznodrošinātām ģimenēm, lai sagādātu skolai visu nepieciešamo. Galvenā skolas formas apģērba priekšrocība ir korekts izskats, kas nenoliedzami ietekmē uzvedību. Tāpat tiek aiztaupīts laiks rīta cēlienā, jo nav jādomā, ko vilkt mugurā. Vienkāršāk ir saposties arī skolas svētkiem. Ir viss, kas nepieciešams, - balta blūze vai krekls. Līdz ar formu ieviešanu uzlabojas skolas iekšējā vide, bērniem ir mazāk stresa un arī klasēs labāka disciplīna. Būtiska ir skolas apģērbā iestrādātā drošības funkcija jeb atstarotāji. Lai saudzētu formas, bērniem pēc skolas ir jāpārģērbjas. Tas ir svarīgs audzinošs aspekts un iespēja attīstīt prasmi novērtēt atšķirību starp skolas un brīvā laika apģērbu jābūt kombinējamam ar esošo, lai tas nenonāktu pretrunā ar vecāku maciņus saudzējošo ideju un neizjauktu sociālo vienlīdzību vienaudžu vidū, kad kāds ir labāks tādēļ vien, ka valkā visjaunāko skolas formas modeli. Skolām, kas ieviesušas skolēnu formas, ir pozitīva pieredze - arī tie bērni un vecāki, kas pret formu sākotnēji izturējušies rezervēti, vēlāk atzīst, ka skolas forma disciplinē, rada piederības sajūtu savai skolai un klasei, un mazina bērnu sociālekonomisko nevienlīdzību.

Vai formas tērps "iecērt" robu ģimenes budžetā?

D.Jansone uzsver, ka formas tērpu, tāpat kā jebkuru citu apģērbu, bērniem iegādājas vecāki. Iespējams, ir situācijas, kad sākotnēji maksa par skolas formas iegādi vecākiem šķiet pārāk augsta. Taču jebkurā gadījumā, bērnam dodoties uz skolu, ir nepieciešams apģērbs. G.Benefelde ir pārliecināta, ka skolas forma bērna apģērbšanas procesu nesadārdzina, tieši pretēji – meiteņu svārki un veste kalpo pat vairākus gadus, turklāt vesti var pārmantot gan brālis, gan māsa. Ja ražotājs piedāvā izstrādājumu no pusvilnas dzijas, kura neveļas, veste izskatās labi vēl pēc diviem gadiem. Ikdienā jāmaina vienīgi topiņi, bet forma jāmazgā reti, un tā ir ļoti labi kopjama. I.Garā tāpat atzīst, ka kopumā ģimenes budžetu formastērps atslogo, taču to nevar just uzreiz. Skolēna forma ir kompromiss, un šajā sakarā ir jāņem vērā zināmas īpatnības. Cena ir jāsamēro ar kvalitāti un jārēķinās ar to, ka pasūtījums jāveic iepriekš. Ādažu vidusskolas vecāku pārstāve I.Garā dalās novērojumā, ka vecāki dažkārt uztver skolas formas sagādāšanu kā lielu apgrūtinājumu: izrāda neapmierinātību, ja pēc pasūtījuma jāstāv rindā 40 minūtes, bet nerēķina ne naudu, ne laiku, kas būtu pavadīts, staigājot pa veikaliem un meklējot citu piemērotu apģērbu skolai. Viņa vēl piebilst, ka, lai taupītu vecāku līdzekļus, modeļi izstrādāti tādi, kas der ilgāku laiku, ir atrasts audums, kas ļoti labi kalpo – nedilst, neplūk un apģērbus pēc mazgāšanas var negludināt.

Secinājums – skolas formām būt visās Latvijas skolās

Izskatot visus par un pret var secināt, ka skolas formas ieviešana ir visnotaļ atbalstāms pasākums visā Latvijas mērogā. Mūsu uzņēmuma koncepijas pamatā ir pakāpeniska skolas formas apģērbu ieviešana skolās. Pastāvīgi strādājam pie jaunu modeļu izstrādes un piedāvāsim lietišķo apģērbu, kā skolas formu, vecāko klašu audzēkņiem. Kā arī piedāvāsim formas- lietišķo apģērbu koledžu un augstskolu studentiem.

Izmantoti materiāli no portāls LV 20.08.2012 (Zanda Lielbārde)

Katalogs

Skolas somas

Ergonomiskā/ortopediskā skolas mugursoma ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem. Mugursoma ir viegla ar ergonomiskām plecu siksnām ar regulējamu garumu. Anatomiskā forma palīdz bērnam uzturēt pareizo pozu. Stingrs karkass, mugursomas svars vienmērīgi sadalīsies pa bērna muguru. Drošību uz ceļa, sniedz virkne ar atstarojošiem elementiem.

Skolas somasSkolas somas Skolas somas

Mašīnizšūšana

Izšūvums tas ir Jūsu individualitāte un stils, neatkarīgi no tā vai tas ir eleganta blūze, vai uniforma.

SIA «Marlen Style» piedāvā jebkuras sarežģītības mašīnizšuvumus uz gataviem apģērbiem (T-krekli, polo krekli, žaketes utt.), piegrieznēm, audekliem, kā arī uz visu veidu audumiem ( āda, zamšs, frotē, virsjaku audums, samts utt.)

132065724_w640_h2048_1

Pie mums var pasūtīt:

- logotipu, uzrakstu, iniciāļu izšūšanu;

- joslu un uzšuvju izgatavošanu;

- korporatīvo simbolu izšūšanu;

- aplikāciju izgatavošanu;

- izšūšanu uz ģerboņiem un vimpeļiem;

- portretu un gleznu izšūšanu;

- 3D izšūšanu;

- izšūšanu uz salvetēm, galda klāšanas aksesuāriem, frotē izstrādājumiem utt.

Izšūšanas iekārtas ļauj izšūt attēlu gan uz lielām tirāžām, gan arī izgatavot ekskluzīvus individuālos pasūtījumus pēc Jūsu skicēm: dvieļi ar iniciāļiem, uzraksti uz dāvanām utt. Mūsu uzņēmuma pieredzējušie speciālisti konsultēs Jūs jautājumos, kas nodrošinās pasūtījuma tehnisko izpildījumu, kā arī sniegs Jums visu veidu palīdzību Jūsu pasūtījuma veiksmīgai realizācijai.

Skolu saraksts, vienošanās veidlapas

Cenu lapa 01.07.2016.-31.12.2016

Cenu lapa 01.07.2016.-31.12.2016

Krāslavas varavīksnes vidusskola

Krāslavas varavīksnes vidusskola

Brocēnu vidusskola

Brocēnu vidusskola

Rīgas Juglas vidusskola

Rīgas Juglas vidusskola

Ķeguma komercnovirziena vidusskola

Ķeguma komercnovirziena vidusskola

Rīgas Anniņmuižas vidusskola

Rīgas Anniņmuižas vidusskola

Rīgas Rīnūžu vidusskola

Rīgas Rīnūžu vidusskola

Rīgas 25.vidusskola

Rīgas 25.vidusskola

Aizkraukles pagasta sākumskola

Aizkraukles pagasta sākumskola

Rīgas 64.vidusskola

Rīgas 64.vidusskola

Pļavniekkalna sākumskola

Pļavniekkalna sākumskola

Ķekavas vidusskola

Ķekavas vidusskola

Rīgas Klasiskā ģimnāzija

Rīgas Klasiskā ģimnāzija

Rīgas 21. vidusskola

Rīgas 21. vidusskola

Saldus pamatskola

Saldus pamatskola

Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas Teikas vidusskola

Rīgas Kultūru vidusskola

Rīgas Kultūru vidusskola

Rīgas Daugavgrīvas vidusskola

Rīgas Daugavgrīvas vidusskola

Rīgas Pļavnieku pamatskola

Rīgas Pļavnieku pamatskola

A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola

A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola